Wśród licznych akcji charytatywnych prowadzonych cały rok w naszej szkole, ostatnią przez Świętami Bożego Narodzenia był koncert charytatywny „Gwiazdkowy upominek” dedykowany wychowankom Domu Dziecka w Krośnie. W koncercie wzięli udział: chór dziecięcy OSM I st. i PSM I st. pod dyrekcją Renaty Zajdel, soliści z OSM II st. Hanna Mazur, Gabriela Smyka, Kinga Oszal, którym akompaniowali: pan Maciej Janas i Szymon Faryj.

Pierwszą część koncertu zakończył występ orkiestry smyczkowej OSM II st. pod dyrekcją Magdaleny Sokołowskiej–Faryj. Młodzi muzycy wykonali suitę „Christmas Carols Medley”. Kolejno prowadzący koncert: Aleksandra Dućka i Jacek Buczyński zaprosili licznie zgromadzonych słuchaczy na przerwę, podczas której można było odwiedzić szkolny kiermasz wyrobów świątecznych i zakupić i upominki autorstwa uczniów naszej szkoły oraz ich Rodziców. Drugą część koncertu wypełniły utwory w wykonaniu Gościa Specjalnego - grupy folkowej „A gdzie to dawniej stroiło”. Pełny dochód z koncertu oraz kiermaszu został przeznaczony na pomoc dla wychowanków Domu Dziecka w Krośnie. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej p. Magdaleny Tomkiewicz.

https://photos.app.goo.gl/OaJ12fdWgUXVMm4B2