12 października br. klasa I OSM II st. została oficjalnie przyjęta do grona klas OSM II st. Stało się to podczas tradycyjnych otrzęsin zorganizowanych przez klasę II OSM II st.

Całość prezentacji była inspirowana programem „Kuchenne rewolucje”, a gościem specjalnym Magdy Gessler (Ania Borkowska) była Dżoana Krupa (Marcin Masłyk). Marcin Masłyk i Ignacy Błażejowski prowadzili zabawę i zapowiadali kolejne punkty programu. Otrzęsiny składały się z kilku konkurencji, głównie kulinarnych oraz sprawnościowych. Niektóre wymagały od uczestników sporo pomysłowości i sprytu. Na początku cała klasa I wypiła specjalny eliksir, zaś później do poszczególnych konkurencji stawano w grupkach po 2-3 osoby. A były to m.in.: wzajemne częstowanie się tortem przy w opaskach na oczach :) chodzenie w takt muzyki na ławeczce gimnastycznej czyli „modelki na wybiegu”, taniec z mopami – tu najwdzięczniej zaprezentowała się Kinga Pojnar – nowa uczennica klasy II OSM II st., czytanie tekstu gwarą śląską, bieg przełajowy w workach oraz strącanie piniaty (papierowy koń wypełniony słodyczami) na oślep. Obserwowanie poszczególnych zawodów i zabaw odbywało się przy mocnym kibicowaniu startującym i dostarczyło nam dużo radości. Jak to w szkole muzycznej nie zabrakło też karaoke… O muzykę zadbali Bartek Sawicki i Bartek Wethacz. Otrzęsiny zostały świetnie zorganizowane i zakończyły się bardzo udaną dyskoteką, w której wzięli udział wszyscy uczniowie OSM II st.

https://photos.google.com/share/AF1QipPtld_kCVjYstRPWYJSJmt1NjyxdjU-KV5c6NL1qRy8iBhFrK3VmFz0tSBbf_ICDA?key=ZGNtQ2t5X2puTnlvbkpuOHRVY21ncVk0Q21ocVFR