Są grupą młodych ludzi działających od wielu lat na terenie Krosna i Podkarpacia. Chęć dalszego rozwoju sprawiła, że większość z nich wyjechała z Krosna, aby dalej kształcić się w dziedzinach muzyki, teatru czy organizacji wydarzeń, ale zawsze z wielką radością wracają do rodzinnego miasta.

We współpracy z Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza i krośnieńską Szkołą Muzyczną chcieliby podarować mieszkańcom Krosna swego rodzaju noworoczny prezent w postaci audiowizualnego widowiska. Koordynatorem projektu jest Miłosz Brzana, nasz tegoroczny maturzysta.

Koncert „Świąteczne powroty - kolędy i pastorałki w aranżacjach młodych krośnieńskich muzyków” odbędzie się 12.01.2019 r. w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie - miejscu, z którym każdy z organizatorów wiąże początki swojej artystycznej działalności.

 

Szczegóły imprezy znajdują się w artykule poświęconym młodym muzykom opublikowanym przez patrona medialnego projektu, portal Krosno24 

https://krosno24.pl/informacje/koncert-koled-mlodych-muzykow-tak-procentuje-mlodosc-w-krosnie-i1484

Serdecznie zapraszamy!