Zimowy wieczór 13 grudnia rozgrzało kilkaset gorących serc ludzi dobrej woli, którzy przybyli w gościnne mury naszej szkoły, aby wziąć udział w koncercie „Gramy i śpiewamy dla Hani”.

Do organizacji tego wydarzenia przyczyniła się prawie cała społeczność szkolna, nie tylko uczniowie, nauczyciele i wychowawcy, ale także bardzo licznie, rodzice. Na scenie zaprezentowali się uczniowie począwszy od klasy I do VI OSM I st. jako soliści, zespoły kameralne, chór dziecięcy oraz orkiestra szkolna. W ich wykonaniu wypełniający po brzegi salę koncertową słuchacze, mieli okazję posłuchać wiersze, kolędy, pastorałki oraz melodie świąteczne, dedykowane małej Hani Rybczak. Wśród wykonawców gościliśmy też bliską nam Istotkę - Marysieńkę Zawiszę, która także zapragnęła zaśpiewać dla małej Haneczki. Występy młodych muzyków zostały przyjęte z dużym entuzjazmem i radością, a Rodzina Hani ze wzruszeniem gorąco dziękowała Organizatorom za przygotowanie tej wspaniałej akcji. Koncert połączony był z kiermaszem świątecznym, zorganizowanym przez Panią Monikę Hejnar-Litwin oraz Samorząd Uczniowski działający pod opieką Pani Kingi Przystasz. Kupujący mieli okazję nabyć w większości własnoręcznie wykonane świąteczne dekoracje, drobiazgi codziennego użytku oraz pyszne pierniki. To wszystko podarowali nam: Pani „Słodka Kropka”, Pani Irena Ross, Pani Małgorzata Stadler, Pani Małgorzata Gębarowska, Pani Krystyna Wrona, Pani Elżbieta Gierlicka i Pan Zbigniew Gleń. Ofiarodawcom gorąco dziękujemy! Dochód z kiermaszu i wolnych datków przeznaczony zostanie na rehabilitację Hani Rybczak.

https://photos.google.com/share/AF1QipNtkvw886qYRrFtp4keZmbmF_z66KdqT76r3S3Ie9c-aLpYk6FiJ_dZOVYshEvDoQ?key=al9OMVl3Z2RZWi1xQndMM3ZHSm8tYnBWbXc1OUJn