Smartfony przyklejone do dłoni, laptopy rozgrzane do czerwoności, a szkolne Wi-Fi obciążone jak nigdy! ;-)

To wszystko w bardzo pożytecznym celu. W poniedziałek w Muzycznej obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu, który spędziliśmy na granicy między rzeczywistością realną a wirtualną. Próbowaliśmy uwolnić się z Escape Roomu, bawiliśmy się w podchody z kodami QR, tworzyliśmy plakaty, oglądaliśmy filmy „ku przestrodze”, powiedzieliśmy NIE hejterskim komentarzom w sieci. W wirtualnych rozgrywkach zwyciężyły klasy V i VI osm I stopnia oraz I osm II stopnia, ale tak naprawdę wszyscy uczestnicy wykazali się wielką kreatywnością, umiejętnością współpracy i sprytem – a to wszystko pod dyktando Samorządu Uczniowskiego. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z imprezy autorstwa Ani Borkowskiej.