Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie, Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie i Fundacja Krośnieńska im. Ignacego Paderewskiego serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 22 lutego 2018r. o godzinie 18.00 w auli im. Marka Góry.

Wystąpią dwaj utalentowani muzycy pochodzący z Rymanowa, a uczący się w Zespole Szkół Muzycznych w Krośnie – flecista Jan Chłap i pianista Kacper Żaromski. Obaj są laureatami ponad kilkudziesięciu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, występują w kraju i za granicą. W programie m.in. usłyszymy Koncert f-moll F.Chopina z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie pod dyrekcją Magdaleny Sokołowskiej-Faryj, którym młody kompozytor żegnał się w 1830 roku ze swoją ojczyzną. Nasi artyści w ten sposób żegnają się z Rymanowem przed wyruszeniem na studia. Liczymy na Państwa obecność. Dochód z biletów „cegiełek” będzie przeznaczony na ich dalszą edukację. Serdecznie zapraszamy.