27 listopada 2016r. w  RCKP w Krośnie odbył się X Wieczór andrzejkowy „Małgośka i inne…” – piosenki z lat 70-tych. Oprócz lokalnych wykonawców- solistów oraz akompaniującego im zespołu instrumentalnego, zaproszenie Prezes Krośnieńskiego Towarzystwa Muzycznego – Pani Małgorzaty Busz-Perkins, przyjęli chór i orkiestra OSM II st. w Krośnie.

Słuchacze wypełniający w całości salę widowiskową RCKP niezwykle serdecznie przyjęli wszystkie występy, na które złożyły się piosenki z repertuaru m.in.: Ireny Santor, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Stana Borysa, Krzysztofa Krawczyka, duetu Al Bano i Romina Power, Demisa Roussosa i Roda Stewarta. Młodzież naszej szkoły zaprezentowała się w finale koncertu wykonując 2 utwory z repertuaru zespołu ABBA: „Chiquitita” oraz „Waterloo”. Autorem opracowań na chór i rozbudowany skład orkiestrowy jest Henryk Ek (ZSM), chór przygotowała Renata Zajdel, a całość zabrzmiała pod batutą Magdaleny Sokołowskiej-Faryj.