Wszechstronnie uzdolniony uczeń klasy V OSM II st. kolejny raz został Stypendystą Prezesa Rady Ministrów! Jest także jednym z 220 Finalistów Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół ponadpodstawowych z Uniwersytetem Jagiellońskim. To ogromny sukces Michała oraz Jego Nauczycielki – Pani Agaty Sawickiej.

Wielkie Gratulacje! Kolejne informacje pochodzą z Torunia, gdzie w dniach 16-19 marca 2022 r. odbył się XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PERKUSYJNY IM. BERNARDA LEWAŃSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA. W tym konkursie pod patronatem CEA Michał otrzymał Wyróżnienie I stopnia oraz tytuł Laureata grupy V. Michała przygotował do konkursu Pan Maksymilian Posłuszny, a akompaniował Pan Maciej Janas. A teraz najświeższe informacje z Łomży. 2 kwietnia br. Michał zdobył II Nagrodę w V Ogólnopolskim Konkursie z Zasad Muzyki im. Franciszka Wesołowskiego. Do konkursu przygotował się pod kierunkiem Pani Magdaleny Sokołowskiejs–Faryj. Gorąco gratulujemy Michałowi i Jego Nauczycielce.