Pasjonat chemii i tytan pracy – Michał Rąpała z klasy V OSM II st. zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla uczniów szkół ponadpodstawowych, której organizatorem jest Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po II etapie, w którym wzięło udział aż 1126 młodych chemików z całej Polski, do finału zakwalifikowano 220 uczestników, wśród których jest nasz Michał! Zawody finałowe odbędą się 12 marca 2022 r. w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy Michałowi i Jego Nauczycielce chemii, Pani Agacie Sawickiej. Życzymy powodzenia i szczęścia w finałowych chemicznych zmaganiach.

Na polu muzycznym Michał kolejny raz udowodnił, że jest niesamowicie utalentowany. W XVII Międzynarodowym Konkursie Wibrafonowym w Opolu, pod patronatem CEA (listopad 2021), Michał otrzymał Dyplom Finalisty I grupy. Natomiast w X Podkarpackim Dniu Perkusji w Głogowie Młp. (grudzień 2021) nagrodzono Go II miejscem (pierwszego miejsca nie przyznano). Gorąco gratulujemy Michałowi i jego Nauczycielowi perkusji, Panu Maksymilianowi Posłusznemu. Zapraszamy do posłuchania gry Michała w X Podkarpackim Dniu Perkusji.