Z okazji zbliżających się świąt Towarzystwo Edukacji Artystycznej w Krośnie i Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie przygotowały muzyczną niespodziankę - dwa koncerty z cyklu Młodzi Muzycy Swojemu Miastu. Projekt ten został dofinansowany ze środków Gminy Miasto Krosno. Już w przyszłą sobotę 19 grudnia 2020 r. będzie okazja do wysłuchania recitalu Marianny Seredy, a w środę 23 grudnia 2020 r. koncertu w wykonaniu Kacpra Żaromskiego. Wszystko odbędzie się on-line na kanale Youtube. W tych wydarzeniach może wziąć udział każdy o dowolnej porze, bez względu na to, w jakim zakątku świata mieszka?. Liczymy, że muzyka naszych młodych pianistów umili Wam świąteczny czas.


Program koncertu Marianki:

J.S. Bach- Preludium i Fuga Cis-dur BWV 848
L. van Beethoven- Sonata A-dur op.2 nr 2 cz. I
F. Chopin- Etiuda F-dur op.10 nr 8
I.J. Paderewski Wariacje A-dur op.16 nr 3
F. Chopin- Mazurki: B-dur, e-moll, As-dur, a moll op.17
F. Chopin Andante Spianato i Wielki Polonez Es-dur op.22 

 

Program koncertu Kacpra:

1. Jan Sebastian Bach- Partita B-dur
2. Fryderyk Chopin -Barkarola Fis-dur op.60
3. Sergiusz Prokofiew -VI Sonata B-dur op.84