Szanowni Państwo,

w związku z trwającą nadal epidemią uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla całego Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie nie odbędzie się w tym roku.

Uczniowie klas II-VI OSM I stopnia, I-VI OSM II stopnia oraz II-IV PSM I stopnia rozpoczną rok szkolny w klasach według podziału godzin, w dniu 2 września 2020 roku. Natomiast uczniów klasy I OSM I stopnia wraz z rodzicami zapraszam na krótkie spotkanie połączone z pasowaniem na ucznia, które odbędzie się w dniu 1 września 2020 roku o godz. 16:30 w sali koncertowej, a uczniów klasy I PSM I stopnia na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 1 września 2020 roku o godz. 16:45 w sali kameralnej (nr 221, II piętro).

Chciałbym poinformować również o obowiązku zasłaniania ust i nosa w budynku Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie.

Daniel Eibin
Dyrektor ZSM