Trudna sytuacja w naszym kraju związana z rozprzestrzenianiem się wirusa trochę pokrzyżowała nam plany związane z procesem rekrutacyjnym do naszej szkoły. Nie wiemy, kiedy ta sytuacja się zmieni i czy będziemy mogli chociaż w małym stopniu dokończyć kurs przygotowawczy dla kandydatów do I stopnia.
W związku z tym bardzo prosimy o składanie wniosków w formie elektronicznej (również dla kandydatów do OSM II stopnia). Można je pobrać, wypełnić, zeskanować i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 4 maja 2020 roku.
Nie znamy póki co terminów egzaminów wstępnych, dlatego bardzo prosimy o śledzenie naszej strony internetowej (zsmkrosno.pl/index.php/rekrutacja). Będziemy na bieżąco informować o postępie procesu rekrutacyjnego. Wszelkie informacje można także uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 134320072 (pon.-pt. 8:00-14:00) lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Z serdecznymi pozdrowieniami
Daniel Eibin
Dyrektor ZSM