4 lutego 2020 r. w Rzeszowie odbyła się Gala wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendystom Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2019/2020.

To uroczyste wydarzenie było udziałem Michała Rąpały z klasy III OSM II st., który otrzymał Dyplom za Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy wręczała Podkarpacka Kurator Oświaty. W gali wzięło udział blisko 100 uczniów z naszego regionu. W marcu 2019 roku Michał został laureatem konkursu chemicznego zorganizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, natomiast w maju – finalistą Tarnowskiego Konkursu Chemicznego o zasięgu ogólnopolskim, zorganizowanego przez PWSZ w Tarnowie. Do konkursów Michała przygotowała Pani Agata Sawicka. 11 czerwca 2019 r. w PWSZ w Tarnowie odbyła się gala finałowa Tarnowskiego Konkursu Chemicznego, podczas której Michał otrzymał dyplom i nagrodę z rąk pani rektor prof. dr hab. Jadwigi Laski. Za swoje osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2018/19 Michał otrzymał indywidualną nagrodę III stopnia Prezydenta Miasta Krosna. Serdecznie gratulujemy Michałowi i Jego Nauczycielce Pani Agacie Sawickiej.