W drugim tygodniu września br. jest możliwość wzięcia czynnego udziału w międzynarodowej interaktywnej wystawie robotów w Krakowie, w ramach lekcji informatyki. 

Aby wyjazd mógł dojść do skutku musi się zebrać grupa min.10 osobowa. Maksymalnie może pojechać 20 uczniów. Propozycja wyjazdu kierowana jest w pierwszej kolejności do uczniów klasy I OSM II st. W przypadku gdy na wyjazd zgłoszą się osoby spoza kl.I OSM II st. – każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie.

Proszę zapoznać się z informacjami dotyczącymi wystawy: https://robo-park.pl/krakow/?utm_source=inis&utm_medium=mailing&utm_campaign=wystawa_robotow_2019&fbclid=IwAR1Yk0BGeTO_hZ0KomMVXWYFpCo7ySj4sdrsLPyFcC57f4WsYkiv6N7atbc

Z uwagi na to, że trzeba jak najszybciej rezerwować bilety wstępu – bardzo proszę chętnych na ten wyjazd, aby swoje zgłoszenia wysłali na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłosili się osobiście 2 września br. do sali nr 29. 

2 września to ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń. Koszt wyjazdu: bilet wstępu 36 zł + bilet na przejazd na trasie Krosno-Kraków-Krosno (każdy uczestnik płaci indywidualnie za bilety).