Mamy wielką przyjemność ogłosić, że w tym roku Szkoła Muzyczna przyłącza się do projektu Polskiej Akcji Humanitarnej „Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc”. Gorąco zachęcamy Was do rezygnacji z zakupu tradycyjnych kwiatów z okazji zakończenia roku szkolnego i podziękowania nauczycielom za wspólną pracę, poprzez przekazanie pieniędzy na pomoc humanitarną prowadzoną przez PAH w Somalii.

Kwiaty są pięknym symbolem waszej wdzięczności, ale przekazując pieniądze na mądrą pomoc humanitarną możemy wpłynąć na czyjeś życie, odmienić los ludzi dotkniętych klęskami naturalnymi oraz tragedią konfliktów zbrojnych. Nie potrafimy sobie wyobrazić lepszego sposobu na powiedzenie „Dziękuję!” Zbiórka pieniędzy odbędzie się podczas zakończenia roku szkolnego.

szczegółowe informacje na temat akcji w linku poniżej
https://www.pah.org.pl/app/uploads/2018/05/2018_05_broszura_niose-pomoc.pdf