Śpiewać, grać i recytować można w języku angielskim, i można to robić świetnie! Udowodnili to uczniowie Szkoły Muzycznej w Krośnie. Nasze pierwszaki wystąpiły po raz pierwszy na dużej scenie RCKP w Krośnie. Śpiewając wdzięczną piosenkę o zwierzątkach zdobyły pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej Let’s sing in English!

W tym samym konkursie uczennice klasy III osm I, Ania Baran i Kamila Zajdel stopnia zdobyły wyróżnienie. Na konkursie pięknie zaprezentowały się też starsze uczennice, Kinga Oszal i Wiktoria Wacht (zdobyły wyróżnienie).
Uczennica klasy II osm I stopnia Magdalena Kiełtyka wzięła udział w konkursie recytatorskim English Rhymes, swoją prezentacją wywalczyła drugie miejsce.
Małych konkursowiczów przygotowywały panie Aleksandra Matuszewska-Fiołek i Kinga Przystasz. Gratulujemy!