W lutym w naszej szkole odbyły się przedstawienia dla przedszkolaków. Uczniowie klasy II OSM I stopnia razem z wychowawcą panią Jolantą Kaszą oraz z panią Teresą Szelc przygotowali i przedstawili widowisko pt. „Królestwo nutek”.

Przedszkolaki poznały historię chorej królewny, która wyzdrowiała, gdy nutki zostały ujarzmione. Były piosenki, taniec i gra na różnych instrumentach muzycznych. Natomiast uczniowie klas V-VI OSM I stopnia: Maja Banicka, Maja Stadler, Mirelka Zawisza, Magdalena Munia, Martyna Jaracz, Aleksandra Steliga, Łukasz Kuschel, Mikołaj Kantor i Antek Krawiec przedstawili bajkę muzyczną pt. „Jaś i Małgosia”. Uczniów do występu przygotowały panie Aleksandra Matuszewska-Fiołek i Joanna Zajdel. Śpiewającym i grającym wykonawcom akompaniował pan Maciej Janas. Przedstawienia bardzo podobały się naszym gościom. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

 

„Królestwo nutek”

 

Jaś i Małgosia”