Drukuj

Wydawałoby się, że nasi gimnazjaliści myślą już tylko o nadchodzącym egzaminie. Nic bardziej mylnego! Uczniowie klasy III OSM II stopnia nie zapominają o swoich pasjach i rozwijaniu talentu. Efektem są piękne sukcesy, w które obfitował miesiąc listopad.

Marianna Sereda, wybitnie uzdolniona pianistka, zajęła III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym „Chopinowskie Interpretacje Młodych” w Koninie. Szymon Mikuszewski zdobył wyróżnienie na VII Międzynarodowym Konkursie „Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu-Zdroju. Michalina Buczyńska, uduchowiona humanistka, zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim wierszy Herberta „Według Pana Cogito” organizowanego przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną.
Natomiast dla Ignacego Błażejowskiego 17 listopada był dniem wyjątkowym. Nie tylko przystąpił wtedy do II etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego, ale i wygrał Ogólnopolski Konkurs wokalny Firoliza – Reakcja Wokalna w Warszawie, a na deser wystąpił w jazzowym koncercie z okazji 100 Niepodległej Polski na Zamku Królewskim w Warszawie. Gratujemy pięknych osiągnięć i życzymy Wam dalszych sukcesów

zdj1.jpg zdj2.jpg zdj3.jpg

zdj4.jpg