Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wycieczki wakacyjnej, którą nasza młodzież i nauczyciele odbyli tuż po zakończeniu roku szkolnego 2017/18.

Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania następujących miejsc w Rumunii: kopalnia soli w Turdzie, zamek Peles i monastyry w Sinaia, zamek Draculi w Bran, średniowieczna Sigishoara, Tulcza – okno na Deltę Dunaju (rezerwat przyrody wpisany na listę UNESCO) - rejs, Konstanta – największy rumuński port nad Morzem Czarnym, w Bułgarii – pobyt w Złotych Piaskach – kąpiele słoneczne i morskie, zwiedzanie Warny: mauzoleum króla Władysława Warneńczyka, cerkiew, budynek Opery, spektakl w delfinarium, twierdza Carewec w Wielkim Księstwie Tyrnowskim, ponownie Rumunia - zwiedzanie Bukaresztu. Wycieczka, jak każda z dotychczasowych, była bardzo udana.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej wycieczce wakacyjnej (20-30 czerwca 2019) „Włochy klasyczne” obejmującą: wypoczynek na plażach Morza Adriatyckiego i Tyrreńskiego, zwiedzanie Asyżu, Rzymu, Watykanu, Monte Cassino, Pompejów, wizytę na wulkanie Wezuwiusz, Weronę i Jezioro Garda.