Mamy wielką przyjemność ogłosić, że wieloletni nauczyciel naszej szkoły pani Ewa Gorczyca-Kwilosz zajęła II miejsce w plebiscycie Nauczyciel na medal 2017 Województwa Podkarpackiego organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny.

Pani Ewa Gorczyca-Kwilosz, obecnie Wicedyrektor naszej szkoły, od 30 lat zaraża swoją pasją do polskiej literatury, kultury i sztuki, uczy i wychowuje kolejne już pokolenie muzyków. Uważana za wspaniałego i zaangażowanego pedagoga, zawsze pełna empatii i wrażliwa na potrzeby innych. Nie straszne jej żadne wyzwania. Szkołę otwiera i zamyka, jest do dyspozycji uczniów i nauczycieli niemal całą dobę. Sama mówi, że odpoczywa tylko wtedy, kiedy jest poza Krosnem, bo tu zawsze jest coś do zrobienia. Nagroda w plebiscycie była dla niej ogromnym zaskoczeniem, ale oczywiście przyjmuje ją z wielką radością, jednocześnie dziękując wszystkim uczniom i absolwentom, którzy oddali na nią głosy w plebiscycie. Serdecznie gratulujemy i życzymy Pani Ewie kolejnych pięknych sukcesów.