Jak co roku chór OSM II st. został zaproszony przez Krośnieńskie Towarzystwo Muzyczne do udziału w kolejnej edycji Wieczoru andrzejkowego (26 XI 2017), którego tym razem tematem przewodnim były piosenki z lat 80–tych.

Nasz zespół wykonał 2 utwory, w których partie solowe należały do Katarzyny Mielczarek, Hanny Mazur, Kingi Oszal i Ignacego Błażejowskiego. Najpierw zaśpiewaliśmy piosenkę autorstwa Eltona Johna z filmu „Król lew” – „Can you feel the love tonight” i kolejno „We are the world” – obsypany w 1985r. nagrodami singiel charytatywny, nagrany przez Michaela Jacksona i formację USA for Africa. Towarzyszył nam zespołu instrumentalny w składzie: Maciej Janas - fortepian, Mikołaj Mazur – gitara basowa, Maksymilian Samborowski- Zajdel – gitara elektryczna. Nadkomplet publiczności zgromadzonej w sali widowiskowej RCKP gromko i długo nagradzał nas oklaskami. Zapraszam do obejrzenia relacji fotograficznej autorstwa Magdaleny Tomkiewicz.

Renata Zajdel

https://photos.app.goo.gl/ln53ZAe5ufjBtbf82