Tygodnie przygotowań, wielogodzinne próby, pełna mobilizacja, wzajemne wsparcie. Potem wielkie oczekiwanie – cała Muzyczna wstrzymała oddech, bo w niedziele 8 października piękna scena RCKP należała tylko do Nich. Wkrótce okazało się że publiczność też! Nasze talenty – Jan Chłap i Kacper Żaromski oraz orkiestra szkolna pod dyrekcją niezastąpionej Magdaleny Sokołowskiej-Faryj - po raz kolejny dali nam powód do dumy.

Pierwszą część koncertu wypełniła muzyka kameralna w wykonaniu Jana Chłapa i Kacpra Żaromskiego. Usłyszeliśmy utwory Astora Piazzoli, Sergiusza Rachmaninowa, Ferenca Farkasa i Francisa Poulenca. W drugiej - Kacper wraz z orkiestrą brawurowo wykonał Koncert fortepianowy f-moll op. 21 Fryderyka Chopina. Publiczność, wypełniająca nieomal całkowicie widownię, przyjęła entuzjastycznie występy młodych artystów, domagając się bisów. Owacja na stojąco po Koncercie f-moll i niekończące się brawa to chyba wystarczająca recenzja tego wydarzenia.

https://photos.google.com/share/AF1QipMa4RTN8CR-xg84GoEhVRpfUyfyTJ9IfdmZqQSu29C9l7gB9Pag8lCggWtKVlO68Q?key=RXoyV3dlN19PTHN1dTlFQTA3X2ktSmFQUURSTENn